Za tři dny mi budou už tři měsíce, tak si mě pozvala paní doktorka Marta na menší prohlídku. Ještě v čekárně jsem dostal jídlo, abych moc nevyváděl.. ale co si budem povídat, jídlem  se já  uplatit nedám – zatím 😈 . Když jsem to konečně snědl, přivítala nás Marta v ordinaci.. Tatka mi začal svlékat. Původně jsem myslel, že jen svetr, aby mi nebylo uvnitř horko, ale to jsem se hrubě spletl!!  Ani ta plínka mi nezůstala.. Trochu jsem si breknul, přeci jen jsem se trochu styděl 😎 .

Nejdříve mi tatka položil na váhu, už mám 4870 g a měřím 61,5 cm. To jsem ale vyrostl od té doby, co jsem se narodil, že jo?! Pak mi paní doktorka změřila hlavičku, poslechla si dýchání a jak mi bije srdíčko a pak mi začala divně zvedat a pokrčovat nožičky. Vůbec se mi to nelíbilo, tak jsem ze sebe udělal totální prkno (jako to vždycky dělám, když se vztekám).. Paní doktorka říkala, že jsem mírně svalově hypertonický, ale že jsem ještě maličký a může se to časem zlepšit. Každopádně si mě při příští návštěvě zase důkladně prohlédne 🙄 .

Pak jsem měl slíbeno, že dostanu nějaké pigáro.. Nejsem si zatím jistý, jak se mi to bude líbit, ale zjistím to až příště 😯 . To první, o kterém jsem ještě ani pořádně nevěděl a nevnímal ho, se mi ještě docela nezahojilo, tak proto jsme další očkování museli přeložit až na červenec.

Takže to byla má tříměsíční prohlídka.. Jo a ještě se musím pochlubit,  že jsem byl od mamky i taťky pochválený!!! Já jsem se totiž tentokrát nepočůral, jak je při návštěvě paní doktorky mým zvykem ! (asi jsem zapomněl, tak snad příště) 😀